Niemcy

Zaświadczenie / kraje UE/EOG

Zaświadczenie (druk) / kraje UE/EOG - wersja do polskiego oraz niemieckiego urzędu skarbowego. Koszt pobrania: 1 zł + VAT

Pobierz

Zaświadczenie zagranicznego organu podatkowego do zeznania podatkowego dotyczące podatku dochodowego. (druk UE/EUOG). Niniejsze zaświadczenie pozwala na potwierdzenie przez polski urząd skarbowy dochodów podatnika osiągniętych na terenie Polski. Dokument ten może być niezbędny w przypadku podatników podlegających nieograniczonemu obowiązkowi podatkowemu (rezydentów) w Niemczech.

Pokaż wszystkie

Wczytywanie

Zarejestruj się / Zaloguj się
 

 
?
Zapamiętaj mnie

Wybierz kraj, w którym pracowałeś

  • Irlandia
  • Wielka Brytania
  • Niemcy
  • Norwegia

Czym jest TwójPodatek.pl?

Serwis twojpodatek.pl to nowatorski serwis, który jako jedyny w Polsce pozwala na samodzielne rozliczenie podatku z pracy za granicą!

Przez Internet, po polsku, w kilkanaście minut! Kto powiedział, że rozliczenie podatku trzeba komuś zlecać?

Sprawdź jakie to proste i rozlicz się sam!

Jak to działa?

Wystarczy odpowiadać na pytania zadawane przez komputer w języku polskim, a następnie wydrukować wygenerowany przez system gotowy formularz podatkowy.

Co ważne – ukaże się wam już docelowy i oryginalny formularz podatkowy z danego kraju. Musisz go tylko podpisać, dołączyć wskazane odpowiednie dokumenty i wysłać wszystko samodzielnie na wskazany przez nas odpowiedni adres zagranicznego urzędu skarbowego.

Opinie klientów

Paweł | 2012-02-02

Odzyskiwanie podatku w tym serwisie jest łątwe i szybkie. Pracownicy służą pomocą i chętnie pomagają a ceny niższe niż u konkurencji. Polecam wszystkim pracującym za granicą.

Zobacz wszystkie opinie Dodaj swoją opinię
Chcę rozliczyc podatek

Reklama

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
DOTACJE NA INNOWACJE