Irlandia

Rejestracja podatkowa. TR 1 - po polsku.

Rejestracja podatkowa przeznaczona dla osób fizycznych. Wersja polska - jedynie do wglądu, nie wypełniać! Koszt pobrania: 1zł + VAT

Pobierz

Formularz niezbędny w przypadku rejestracji jako płatnik podatku dochodowego w Irlandii (np. w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej). Formularz nie przeznaczony dla osób rozliczających się wyłącznie w systemie PAYE. Tłumaczenie jest udostępnione jedynie jako pomoc w wypełnianiu formularza TR1 - Irlandzki urząd akceptuje wyłącznie oryginalny formularz w angielskiej wersji językowej.

Pokaż wszystkie

Wczytywanie

Zarejestruj się / Zaloguj się
 

 
?
Zapamiętaj mnie

Wybierz kraj, w którym pracowałeś

  • Irlandia
  • Wielka Brytania
  • Niemcy
  • Norwegia

Czym jest TwójPodatek.pl?

Serwis twojpodatek.pl to nowatorski serwis, który jako jedyny w Polsce pozwala na samodzielne rozliczenie podatku z pracy za granicą!

Przez Internet, po polsku, w kilkanaście minut! Kto powiedział, że rozliczenie podatku trzeba komuś zlecać?

Sprawdź jakie to proste i rozlicz się sam!

Jak to działa?

Wystarczy odpowiadać na pytania zadawane przez komputer w języku polskim, a następnie wydrukować wygenerowany przez system gotowy formularz podatkowy.

Co ważne – ukaże się wam już docelowy i oryginalny formularz podatkowy z danego kraju. Musisz go tylko podpisać, dołączyć wskazane odpowiednie dokumenty i wysłać wszystko samodzielnie na wskazany przez nas odpowiedni adres zagranicznego urzędu skarbowego.

Opinie klientów

Paweł | 2012-02-02

Odzyskiwanie podatku w tym serwisie jest łątwe i szybkie. Pracownicy służą pomocą i chętnie pomagają a ceny niższe niż u konkurencji. Polecam wszystkim pracującym za granicą.

Zobacz wszystkie opinie Dodaj swoją opinię
Chcę rozliczyc podatek

Reklama

Projekt współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego
DOTACJE NA INNOWACJE